Debaty

Zdrowie Polek i Polaków według

Medicalguidelines

Kobieta 2015

Szanowni Państwo

składamy wszystkim uczestnikom, sponsorom, wystawcom oraz partnerom serdeczne podziękowania za udział w II edycji debaty „Zdrowie Polek i Polaków według Medicalguidelines – Kobieta 2015”.

 

W dniu 16 października 2015 r. do hotelu Lord przybyło ponad 80 uczestników: lekarzy urologów, ginekologów, studentów medycyny, fizjoterapeutów oraz przedstawicieli firm sektora medycznego i nie tylko.

 

Program obejmował trzy bloki tematyczne. W bloku UROGINEKOLOGIA przeglądu najważniejszych wytycznych dokonali prof. Ewa Barcz i prof. Piotr Radziszewski. Uczestnicy z zainteresowaniem przysłuchiwali się prezentowanym przez rezydentów przypadkom klinicznym i zadawali wiele pytań. Padły również pytania do fizjoterapeuty – mgr. Piotra Basisty.

 

Profesor Grzegorz Panek przybliżył kluczowe wytyczne w bloku ONKOLOGIA. Przedstawione przypadki kliniczne poddano pod burzliwą dyskusję. Rezydenci odpowiedzieli na szereg pytań i rozwiali wszystkie wątpliwości dotyczące sposobu postępowania i prowadzenia terapii u pacjentek.

 

W bloku PERINATOLOGIA prof. Mirosław Wielgoś dokonał skrótowego przeglądu istotnych wytycznych, a rezydenci pokazali ciekawe przypadki kliniczne. Uczestnicy porównywali zaprezentowane sposoby postępowania ze swoimi doświadczeniami w praktyce klinicznej.

 

Każdy mógł zabrać głos, zadać pytanie czy podzielić się swoim doświadczeniem. Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów. Wierzymy, że kolejne odsłony „Zdrowie Polek i Polaków według Medicalguidelines” dedykowane różnym grupom specjalistów spełnią oczekiwania i wpłyną na jakość opieki zdrowotnej w Polsce.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym za uczestnictwo i zapraszamy na najbliższe VII Warszawskie Seminarium Neurourologii, które odbędzie się już 28.11.2015 r.!

Galeria 2015

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kontakt

Kontakt

Firmy zainteresowane zaprezentowaniem się podczas Kongresu prosimy o kontakt:

Dział Marketingu
Telefon 1: 604 746 950
Telefon 2: 694 650 989
email

Za stronę logistyczną odpowiada:
Smart Medical Pharmaceutical Consultations
ul. Bobrowiecka 3a/20
00-728 Warszawa
tel. 694 650 989
www.debaty-zdrowie.pl